• .
  • .

 

آدانالس

 

آدانالس چیست؟
 
ساده ترین راه بررسی، تحلیل و دسته بندی هزینه­ ها و درآمدهای روزمره­ ی مشتریان بانک شما، با استفاده از داده­ های حساب بانکی آنها.
«آدان» به معنای «دارایی» و «آنالس» به معنای «تحلیل و آنالیز» است.
«آدانالس» تحلیل­گر دارایی­ های مشتریان شماست.
امروز و با فراگیر شدن استفاده از ابزارهای نوین پرداخت، صورتحساب بانکی مشتریان نشان دهنده­ ی بخش مهمی از سبک زندگی آن­ها است. آدانالس سامانه ­ای است که به اینترنت بانک فعلی شما اضافه می­ شود، و با ارائه­ ی گزارش­های تحلیلی دقیق­تر، به مشتریان شما کمک می­کند بهتر درآمدها و هزینه­ هایشان را مدیریت کنند، و آگاهی و سلامت مالی بهتری پیدا نمایند.
با عرضه­ ی سرویس­های ارزش افزوده­ ی تحلیلی آدانالس به مشتریان بانکداری مجازی خود، ارتباط بانک خود را با آن­ها تقویت کنید و مشاور مالی برخط­ شان باشید. این­گونه اعتماد و نزدیکی مشتریان را بیش از پیش جلب خواهید کرد و فرصت ­های جدید برای عرضه­ ی خدمات و محصولات مورد نیازشان را آسان­تر درخواهید یافت.
 
 
 
 
 
 
چطور کار می­کند؟
 
 
آدانالس به طور مداوم و روزانه داده ­های تراکنش­های مالی مشتریان را از سامانه­ های هسته ­ی بانکی و سوییچ کارت بانک شما واکشی می­کند. سپس آن­ها را پالایش و مرتب کرده در مخزن داده­ ی مقیاس­ پذیر خود ذخیره می­نماید.
سپس می­ کوشدتراکنش­های مشتریان را براساس مخزن دانش خود و با افزودن داده­ هایی چون نام و صنف فروشگاه کامل کند.
پس از آن ماجول دسته­ بندی آدانالس به کار می­ افتد و با بهره بردن از دانش اندوخته در سامانه تراکنش­های مالی را دسته بندی کند. این ماجول هوشمند عمل می­کند و به مرور پیشنهادهایش را بهبود می­دهد.
پس از آن مشتری نمودارهای کاملی از وضع مالی خود را در آدانالس خواهد دید، و این تازه ابتدای کار است. مشتری می­تواند بودجه­ اش را در آدانالس وارد کند و گزارش انحراف از آن را مرتب ببیند، و با ثبت دستی تراکنش­های غیر بانکی خود (یا واکشی فایل اکسل حساب-های خود در سایر بانک­ها) گزارش­های کامل و یکپارچه ­ای از وضع مالی­اش دریافت کند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


فصل فردا

 

 

 

گزارش تراکنش ها

برندگان جوایز جشنواره

 

 

داشبورد مدیریتی